Magazyn „Natura", wydawany od stycznia 2022 r. przez drogerie natura, zwyciężył w organizowanym przez redakcję Kobieta.gazeta.pl plebiscycie The Best of New Beauty w kategorii Marka zaangażowana.

Ten urodowy plebiscyt przyszłości nagradza produkty i usługi, które wyróżniają się innowacją, działaniami proekologicznymi i zgodnymi z zasadami zrównoważonego rozwoju.
To jedyny plebiscyt, w którym użytkownicy wybierają zwycięzców spośród produktów i usług, które zadebiutowały na polskim rynku  od stycznia 2021 do końca lipca.2022 roku lub które w tym czasie zmieniły się z myślą o swoich klientach i środowisku. „Udział w plebiscycie jest potwierdzeniem, że Twoja marka to brand przyszłości: brand zmieniający świat na lepszy” – piszą organizatorzy plebiscytu.

Magazyn "Natura" otrzymał najwięcej głosów w swojej kategorii. Zwycięzców ogłosiły w poniedziałek podczas internetowej gali ambasadorka plebiscytu modelka Sandra Kubicka oraz dziennikarka Agnieszka Matracka. Całość można zobaczyć pod adresem: https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,29163375,tak-wygladala-gala-plebiscytu-the-best-of-new-beauty-poprowadzily.html

Miesięcznik „Natura" powstał, aby budować społeczność osób, którym bliska jest natura i ekologia, którym nie jest wszystko jedno, co jedzą, gdzie mieszkają i jakich produktów używają na co dzień. Na łamach magazynu opisujemy ekotrendy, podpowiadamy, jak być bliżej natury, prezentujemy rozwiązania zgodne z ideą zero waste. Promujemy firmy, które rozwijają się w duchu CSR, a także rozmawiamy z ciekawymi osobami, którym - tak jak nam - zależy na naszej planecie i przyszłych pokoleniach. Tę misję z powodzeniem realizujemy od początku tego roku, z każdym wydaniem zyskując kolejnych sympatyków i czytelników.

Niepowtarzalne okładki tworzy dla nas Barbara Olejarczyk, a o piękną oprawę graficzną dba Małgorzata Grula.

Zachęcamy do lektury, wszystkie wydania są dostępne  na stronie Klubu Natura: https://lnkd.in/dUaNDmFf