Klub Natura

Wszystko co chcemy wiedzieć o naturze:


BOTANIC SkinFood
to marka naturalnych kosmetyków
bogatych w wysoko
odżywcze składniki
SUPERFOOD.

Ich receptury nie zawierają sztucznych wypełniaczy, barwników i składników pochodzenia zwierzęcego. Są to kosmetyki wegańskie dostępne w przystępnych cenach w Drogeriach Natura.
Sadzimy lasy, które mają rosnąć zawsze.

Zespół wolontariuszy z biura drogerii Natura wybrał się na całodzienną wyprawę do wsi Pawłowa, aby zasadzić swój Las na Zawsze.

Każdy posadził około 70 sadzonek różnych gatunków drzew liściastych takich jak dęby, wiązy, czy leszczyny.

Idealny makijaż nude z Kobo Professional.

Makijaż nude swoją subtelnością podkreśli Twoje naturalne piękno 💋, a do tego jest PONADCZASOWY ⌚️. Dowiedz się od Marty jak dobrać odpowiednią kolorystykę tego makijażu do Twojego typu urody. Jesteś wiosną 🍃 latem ☀️ jesienią 🍂 czy ❄️?

Kup teraz

Wegańskie kosmetyki nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego.
Przedstawiamy serię produktów wegańskich Natura Eko (zobacz wszystkie)
Zobacz kolekcję marki Kobo Professional w akcji. Zainspiruj się i stwórz niepowtarzalne stylizacje!
Ekologiczne środki czystości lub domowe preparaty do sprzątania zrobione na bazie octu, sody i kwasku cytrynowego mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne chemiczne preparaty.
Przedstawiamy serię produktów wegańskich Natura Eko (zobacz wszystkie)


O nas:


Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci drogeryjnych na polskim rynku kosmetycznym. Natura od 25 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. Obecnie Natura obejmuje blisko 270 sklepów stacjonarnych oraz drogerię internetową www.drogerienatura.pl. Wśród produktów dostępnych w drogeriach Natura można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci.